Sungurlulu Güreşçiler Elmalı Güreşlerine Hazırlanıyor

Sungurlu Belediyespor Güreş Takımı, Tarihi Elmalı Yeşilyayla Yağlı Güreşlerine hazırlanıyor.
Havaların sıcak olmasına rağmen 3 antrenman uygulaması ile karşılaşan sporcular, zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır diyerek çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Güreşçiler, "Havaların aşırı derece sıcak olmasından dolayı çok ekstra bir güç harcadıklarını ve Türkiye'nin her yerine güreşlere giderek ilimizi ve ilçemizi her yerde başarılı şekilde temsil ediyoruz" dediler.
Havaların sıcak olmasına rağmen sabah koşusu manastır tepesine, öğlen yağlı güreş antrenmanı, akşam sportif oyun yada ağırlık çalışması yaptıklarını yaptıkları söyleyen güreşçiler, sporun aşırı kondisyon istediğini hocalarının uyguladıkları programdan memnun olduklarını ve piyasada yapılan yağlı güreşlerde başarılı olarak bunu ispat ettiklerini ifade ettiler.
İlerleyen zamanlarda Sungurlumuza başpehlivan unvanı alarak, altın kemeri getirmek istiyoruz diyen güreşçiler, "Bu bilinç ile çalışmalara aralıksız devam ediyoruz. Sungurlu Belediye başkanımız Abdulkadir Şahiner, gerek Sungurlu Belediye Spor Kulübü Başkanımız Bahri Sezen, Takım sorumlumuz Mehmet Fenercioğlu, gerek Sungurlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Halil Yurt ile Teknik Direktörümüz Fevzi Çakmar, antrenörlerimiz ve bize imkanlar sağlayarak hedefe kilitlenmemize sebep olan herkese çok teşekkür ediyoruz" dediler.

Etiketler:
Paylaş:

İlgili Haberler

Yorum Yap