Sungurlu Eğitimspor’dan Galatasaray'a Transfer

Kurulduğu günden itibaren ilkelerinden taviz vermeden, amaçları doğrultusunda hedeflerine ulaşmak için kendi imkanlarıyla organizasyonlarda ve sahalarda mücadele eden Sungurlu Eğitimspor son 2 yılda Voleybol ve Satranç takımları ile Türkiye Finallerinde yer alarak memleketimizin çocukları ile büyük başarılara imza atmanın gururunu yaşıyor...
Her firsatta alt yapının önemine dikkat çeken ve bu doğrultuda çalışarak memlekettimizden profesyonel oyuncuların çıkabileceğini savunan kulüp antrenörleri ve yöneticileri cümlelerinin ve çalışmalarının boş olmadığını kanıtladı.
Sungurlu'nun imkanları sınırlı ve zor şartları olan bir mahallesinde yetişen, EğitimSpor'da Sungurlu ve Çorum'u temsil ederek katıldığı Türkiye Finallerinde beğenilerek seçmelere çağırılan Ahmet Bilişik Galatasaray'ın alt yapısına transfer oldu.
Ahmet Bilişik eğitim hayatına ve antrenmanlarına İstanbul’da devam ederken artık sahalarda da Galatasaray adına mücadele edecek.
Kulüp yöneticileri, “İnşallah milli takım seviyesinde oynayan bir oyuncumuzu izlemenin bizlere nasip olmasını isterken sporcumuzun Allah'tan yolunu açık etmesini diliyoruz” dediler.
Kulüp yöneticileri, “Hedeflerinden birini yerine getiren, diğer hedefleri gerçekleştirmek için zor koşullarda, imkansızlıkların yanı sıra sahalarda spor ahlaki ve kültüründen uzak insanlarla da mücadele eden, emin adımlarla diğer hedeflerini gerçekleştirmek için ilerleyen kulüp antrenörleri Fırat Arslan , Adem Sakaoğlu, Burak Özsarı ve Gülüstan Koşulan hocalarımıza , yardım isteklerimizi geri çevirmeyerek ulaşım problemlerimizi çözen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e çok teşekkür ediyoruz.
Galatasaray'a sporcu vermenin haklı gururunu yaşıyor, sporcumuzun her zaman takip ve destekçisi olacağız bundan sonraki spor hayatında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandılar.

Etiketler:
Paylaş:

İlgili Haberler

Yorum Yap