SUNGURLU EĞİTİM SPOR HER ŞART ALTINDA ŞAH-MAT DEMEYE DEVAM EDİYOR

Sungurlu Eğitim Spor Kulüp Başkanı ve Antrenörü Fırat Arslan yapmış olduğu açıklamada;'' 2014 yılından bu yana Sungurlu ilçesinde 7 yıldır aralıksız bir şekilde faaliyetlerini sürdüren “ SUNGURLU EĞİTİM SPOR” kurum ve kuruluşların destek vermemesine rağmen sosyal sorumluluk görevini en üst düzeyde yerine getiriyor. Sosyal sorumluluk görevinin yanında alanında uzman, amatör ruhu yüksek eğitimciler ile çocuklarımızın daha nitelikli yetişmesi, örnek vatandaş olmaları için mücadele veriyor. Çocuklarımızı sözde değil gerçek anlamda bağımlılık yapan ve zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak için elinden gelen her şeyi yapıyor.
Voleybol branşındaki başarılarını Çorumu ve Sungurluyu Türkiye finallerinde temsil edip, profesyonel takımların alt yapılarına oyuncu transferi yaparak, satranç branşındaki başarılarını Türkiye finalleriyle taçlandıran kulübümüz her ortamda gerçek anlamda spor emekçileriyle herkesin şikayet ettiği ama her şeyin lafta kaldığı bir ortamda bir şeylerin düzelmesi için sahalarda ter dökmeye devam ediyor.
Pandemi süresince hergün https://lichess.org/team/sungurlu-egitim-spor sitesinden online satranç turnuvası yaparak, satranç eğitimi vererek çocuklarımızın boş zamanlarını daha kaliteli ortamda nitelikli bir şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Bu etkinliklerimize öncelikle Sungurlu ilçesinde yaşayan her yaştaki sporcularımızı ortak bir noktada buluşturup, beraber organizasyon yapılmasını sağlıyoruz. Bununla yetinmeyip çevre illerdeki takımlarla ligler kurup takım ruhuyla mücadele veriyoruz.
Bizler her alanda kendini yetiştirmiş eğitimciler olarak, daha nitelikli sporcular yetiştirmek, vatanına milletine gerçek anlamda bağlı nesiller yetişmek gayretiyle sahada çocuklarımızla, ailelerimizle daha da güçlü bir şekilde olmaya devam edip eserlerimizi bırakacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.
Etkinliklerimizi https://www.instagram.com/sungurlu_egitim_spor/ adresimizden takip edebilirsiniz.'' ifadelerinde bulundu.
Sungurlu’ya renk getiren kulüp olarak yönetimimize, sporcularımıza ve bize destek olanlara çok teşekkür ediyoruz.

Paylaş:

İlgili Haberler

Yorum Yap