Şehit Babasından Şahiner'e Teşekkür

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde polis helikopterinin düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Yavuz Selim Karaman'ın babası Hasan Karaman Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner'e teşekkür ziyaretinde bulundu.
Başkan Şahiner'e oğullarının şehit haberini aldıkları andan itibaren kendilerine gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür eden şehit babası Karaman ''Oğlumuzun şehit olduğu haberini aldığımız andan itibaren bizi hiç yalnız bırakmadınız, hep yanımızda olduğunuz. Bize verdiğiniz desteğe teşekkür etmek için, sizi ziyaret etmek istedik'' dedi.
Ziyarette Karaman, "Allah kimsenin ocağına böyle bir ateş düşürmesin. Herkesin evladı kıymetlidir. Bizimle en başından itibaren çok ilgilendiniz. Çok teşekkür ediyoruz. Bizi hiç yalnız bırakmadınız. Acımızı paylaştığınız ve bizi yalnız bırakmadığınız için, size teşekkür etmeye geldik. Acımızı paylaşarak, hiç yalnız bırakmayarak bizi çok mutlu ettiniz'' ifadesini kullandı.

- ŞEHİTLERİMİZİN BİZE EMANETİSİNİZ
Şehit babası, şehit annesi, şehit kardeşi, şehit ailesi olmanın birer madalya olduğuna değinen Başkan Şahiner, ''Şehit aileleri, şehitlerimizin bize emanetidir. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da şehit ailelerimizin yanında olmaya, onlara destek vermeye devam edeceğiz'' dedi.
Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Yavuz Selim Karaman, Tunceli'nin Pülümür ilçesinde polis helikopterinin düşmesi sonucu şehit düşmüştü. Şehidimizin Van'dan gelen cenazesini Başkan Şahiner, Merzifon Havaalanı'nda karşılamıştı. Başkan Şahiner, Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Yavuz Selim Karaman'ın şehit olduğu haberini alır almaz, ailesinin Akçakent Mahallesi'nde ki evine ziyarette bulunmuş, cenaze töreninde de acılı aileyi yalnız bırakmamıştı.

Etiketler:
Paylaş:

İlgili Haberler

Yorum Yap