Muğla'daki Midibüs Kazasında Ölü Sayısı 24'e Yükseldi

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki kazayla ilgili açıklama yapan Vali Amir Çiçek, ölü sayısının 24'e yükseldiğini söyledi. Vali, ölenlerin kimlikleriyle ilgili henüz açıklama yapamayacaklarını açıkladı.Muğla Valisi Amir Çiçek, yolcu midibüsünün şarampole yuvarlanması sonucu meydana trafik kazasında, son belirlemelere göre 24 kişinin yaşamını yitirdiğini, 10 kişinin de yaralandığını belirtti.

Çiçek, Muğla Valiliği 75. Yıl Salonu'nda düzenlediği basın toplantısında, kazanın yaşanmasından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Kazada hastaneye kaldırılan 1 kişinin daha hayatını kaybettiğini aktaran Çiçek, "Son yaptığımız belirlemelere göre olayda 24 kişi hayatını kaybetti, 10 da yaralımız var. Bunların da hastanelerde tedavisi devam ediyor." dedi.

KİMLİKLER HENÜZ BELLİ DEĞİL

Ölenlerin kimliklerinin henüz belli olmadığını söyleyen Vali Çiçek, Adli Tıp'taki incelemelerin devam ettiğini, en kısa zamanda kimliklerin açıklanacağını ifade etti.

ARAÇTA 34 YOLCU VARDI

Araçta 3'ü erkek 34 kişini bulunduğunu sözlerine ekleyen Vali Çiçek, yararlılar arasındaki bebeğin durumunun iyi olduğunun bilgisini paylaştı.

MİDİBÜS USULLERE UYGUN

Çiçek, midibüsün usullere uygun çalıştığını ve bir tur şirketine ait olmadığını, yolcular tarafından özel olarak tutulduğunu açıkladı.

Paylaş:

İlgili Haberler

Yorum Yap