Karatekin, 'Odamıza Lafla Değil, İcraatlarla Hizmet Veriyoruz'

Sungurlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hacı Karatekin görev yaptığı süre zarfında Sungurlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının gelişmesi için çalıştığını söyledi.

Odamızın her zaman daha iyi hizmet vermesi için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüklerini ifade eden Hacı Karatekin, Başkanlığını yaptığım Odamıza 1992-2009 ve 2013 model olmak üzere 3 adet kurtarıcı kazandırdık. Odamızın otoparkı yoktu, 2010 yılında odamıza otopark kazandırdık. Kazandırdığımız otoparkı da üyelerimize ücretsiz olmak üzere Sungurlu halkına %50 indirimli kullanımına sunduk.

Biz göreve geldiğimiz zaman odamızın kurtarıcıları mevcut değildi. Bizzat kendi girişimlerimle odamıza 3 adet kurtarıcı kazandırdık. Şuan itibarıyla bu kurtarıcılarımızın borcu yoktur. Bu kurtarıcılarımız değerli üyelerimizin her zaman hizmetinde olmuştur. Hiç bir üyemizi sıkıntıya sokmamak için gece gündüz demeden desteklerimizi sonuna kadar verdik. Bizler yönetim olarak göreve geldiğimiz günden itibaren hep bir adım ileri gitmek için çalışmalarımızı bu yönde yaptık. Odamızın önceliği üyelerimiz olmak üzere imkanlarımızı Sungurlu halkımıza da sunduk.

Odamızın altında mevcut 500 kişilik düğün salonumuzu 500 TL gibi cüzü bir fiyata Sungurlu halkımızın kullanımına veriyoruz. Sungurlu Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığı yönetimi olarak her üyemizin sıkıntılarını dertlerini kendi derdiğimiz gibi bilip, o yönde destek ve yardımda bulunduk. Hiç bir üyemizi bir birinden ayırt etmeden hizmetimizi verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Bizler hizmetimizi lafla değil yaptığımız ve yapacağımız icraatlarla yapıyoruz" diye açıklamada bulundu.

Paylaş:

İlgili Haberler

Yorum Yap