Halkbank Genel Müdürlüğüne Hemşehrimiz Osman Arslan Atandı

Ziraat Katılım Bankası'nda Genel Müdür olarak görev yapan hemşehrimiz Osman Arslan, kısa süre içinde Halkbank’a Genel Müdür olarak atandı.

Osman Arslan Kimdir?
Hemşehrimiz Osman Arslan Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 1995 yılında, Ziraat Bankası’nda göreve başladı. 1998-2004 yılları arasında çeşitli özel sektör bankalarında yöneticilik yaptı. 2004-2012 yılları arasında Halk Bankası’nda sırasıyla Bölüm Müdürü, Daire Başkanı, Genel Müdür Yardımcısı ve Arap Türk Bankası’nda Genel Müdürlük görevlerinde bulundu.
Mart 2012 tarihinden itibaren Finansal Yönetimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Ziraat Bankası’nda görev yaptı. Ocak 2013 tarihinden itibaren de Uluslararası Bankacılık ve Ortaklıklar Genel Müdür Yardımcısı, Ağustos 2014 tarihinden itibaren de Bilgi Teknolojileri Yönetimi Genel Müdür yardımcısı olarak Ziraat Bankasındaki görevlerine devam etti.
Halk Bankası Genel Müdürlüğüne atanan hemşerimiz Osman Arslan'a yeni görevinde Sungurlu Televizyonu olarak başarılar dileriz.

Etiketler:
Paylaş:

İlgili Haberler

2 Yorumlar

Ömer kurt 30.4.2020

Ömer kurt sayın genel müdürüm siteler şubesine gittim..kıredin onaylandı dediler ve kefil istediler kefil bulmamız 3 gün sürdü 3 gün sonra kefil ile beraber gittim ve randevunuza geç kaldınız dediler geri çevirdiler şok oldum..ne yapmam gerekiyor dedim..hiç ilgilenmediler yapacak birşey yok randevuya geç kalmasaydın dediler..bana akıl verin ne yapmam gerekiyor

MUSTAFA SALTIK 10.4.2020

BUĞÜN BANKANIZDA REZİL KEPAZE OLDUK. BAKKAL MI YÖNETİYORSUNUZ BANKA MI ANLAMADIM. İNSANIN ZORUNA GİDİYOR KARDEŞİM YAPMAYIN MİLLETİ AŞAĞILAMAYIN. BUNDAN SONRA HALKBANK MI LANET OLSUN.

Yorum Yap