Gözaltına Alınmamak İçin Soyundular

Gözaltına Alınmamak İçin Soyundular

Sungurlu’ da 'tırnakçılık' olarak nitelendirilen yöntemle bir iş yeri sahibini dolandırmaya çalışan kadınlar, fark edilince dikkatleri başka yöne çekmek için cadde ortasında soyundu. Caddedeki vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, kadının soyunma anları ise kameraya yansıdı.

Olay, dün akşam saatlerinde postane caddesinde bulunan bir iş yerinde yaşandı. İş yerine gelen kadınlar 200 TL uzatarak alışveriş yapmak istedi. Tavırlarından şüphelenen iş yeri sahibi ise, parayı geri vererek iş yerinden çıkardı. Daha sonrasında kadınların cadde üzerine bulunan bir başka dükkana girerek ‘Tırnakçılık' yöntemi ile bir miktar parayı almaya çalışan kadınları fark eden komşusu tarafından uyarılan esnaf kadınları dışarıya çıkarmaya çalışarak müdahale etmeye çalıştı.

Dolandırıcı kadın, şaşkın bakışlar arasında soyundu

İş yeri sahibi ise kadınların dolandırıcı olduğunu anlayınca, müdahale etmek istedi. Tam bu sırada kadın, dikkatleri başka yöne çekmek için bir anda cadde ortasında soyunmaya başladı. Caddedeki vatandaşların şaşkın bakışları arasında elbisesinin alt kısmını çıkartan, kadın daha sonra bağırarak olay yerinden uzaklaşmaya çalıştığı esnada olay yerine gelen Polis ekipleri kadınları gözaltına aldı.

Etiketler:
Paylaş:

İlgili Haberler

Yorum Yap