Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aktaş, Şampiyonları kabul etti

13 ülkenin katılımıyla İstanbul' da gerçekleştirilen 23. Uluslararası gençler şampiyonasında başarı elde eden sporcular, antrenörleri Çelebi Bayır ile birlikte Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet AKTAŞ' ı ziyaret ettiler. Turnuvada Sungurlulu güreşçiler 1 altın 1 gümüş ve 1 bronz madalya kazandılar. Mert İlbars 60 kg da birinci, Samet Yaldiran 82 kg da ikinci ve Tansel Can Örtücü ise üçüncü oldu.
Almanya' da yapılacak olan Avrupa şampiyonası hazırlık kampına 9 haziranda istanbulda katılacak olan güreşçilerimiz çalışmalara antrenörleri Çelebi Bayır nezaretinde başladılar.
Gençlik ve Spor Ilçe Müdürü Mehmet AKTAŞ yaptığı açıklamada güreşçileri tebrik ederek yapılacak olan Avrupa Şampiyonasında güreşçilermizden altın madalya bekliyoruz dedi. AKTAŞ ayrıca ülkemiz adına yarışacak güreşçilere bunun bir bayrak yarışı olduğunu ve bundan sonraki süreçte yeni Taha Akgül liler ve yeni Rıza Kayalpler sizler olacaksınız ve bayrağımızı sürekli gönderde tutacaksınız dedi.Güreşçilere tekrar başarılar diledi. Güreşçiler ise ülkemizin bayrağını en yüksekte tutmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını ifade ettiler.

Paylaş:

İlgili Haberler

Yorum Yap