Asfaltlama Çalışmaları Başladı

İlçede altyapı, kilitli parke, bordür ve caddelerde kaldırım yenileme çalışmalarına aralıksız devam eden Sungurlu Belediyesi asfaltlama çalışmalarına başladı.
Mahallelerde süren alt yapı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sungurlu Belediyesi, caddelerde de kaldırım yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçenin dört bir yanında çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, asfaltlama çalışmalarına başladı.
Ekipler, Şekerpınar Mahallesi 10. Cadde, Fatih Ortaokulu yanı ve Fen Lisesi'nden TOKİ Konutlarına kadar olan bozuk yolları asfaltlama çalışmalarına başladı. Pazar günü asfaltlama çalışmalarını inceleyen ve ekiplerin başında duran Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, hem işçilerle hem de mahalle sakinleri ile sohbet etti.
Asfalt ekibinde görev yapan işçilerden çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Şahiner, "Belediyemiz hız kesmeden, sıcak asfaltlama çalışmalarına başladı. Başlanan işlerin hemen hizmete sunulması için gayret gösteriyoruz. Burada vatandaşlarımızdan gelen talepleri gerçekleştirmek için büyük bir gayret içerisinde çalışmaları sürdürürken, onlardan gelecek her türlü talepleri hızlı bir şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz’ ifadelerine yer verdi.

- Verdiğimiz sözleri yerine getirmeye devam edeceğiz
Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirme hedefimize doğru yol alırken, yapılan çalışmaları da yerinde inceleyemeye devam edeceğiz diyen Başkan Şahiner, "Hedefimiz vatandaşlarımızın mutluluk duyacağı bir ilçe konumuna gelebilmektir. Geleceğe sağlam temeller atmak adına vatandaşımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmeye devam edeceğiz’ ifadelerine yer verdi.
Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, talep ve şikayetlerini dinleyen Başkan Şahiner "Mutlu insanların yaşadığı Sungurlu hayaliyle yola çıktım, insan hayatına katkıda bulunacak bir ilçe oluşturmak idealiyle sosyal belediyecilik anlayışını ön plana çıkararak her daim vatandaşın yanında olan bir belediye başkanı görevini üstlendim ve bu anlayışla Sungurlu Belediye Başkanlığı görevini sürdürmeye devam edeceğim" dedi.
Vatandaşlarda her şeyin memleket için olduğunun bilincinde olduklarını, kendilerine düşenin ise sabretmek ve destek olmak olduğunu belirterek gayretli çalışmalarından dolayı Başkan Şahiner'e teşekkür ettiler.

Paylaş:

İlgili Haberler

Yorum Yap