Arslan, Karakterli sporcular yetiştirmek için çalışıyoruz

Eğitimspor Başkanı -Antrenörü Fırat Arslan, “Karakterli sporcu yetiştirmek için canla başla mücadele veriyor, vermeye de devam ediyoruz” dedi.
Çocuklarımızla aynı sahada mücadele vermek harika bir duygu anlatılmaz yaşanır, herkese örnek bireyler yetiştirmiş olduğumuzu görmeleri gurur duymamız için yeterli diyen Arslan, “Çorum'un en uzun voleybolcularını yetiştirmekten gurur duyarız. Türkiye'deki bütün takımlarda oynayabilecek bu çocuklar Sungurlu’nun hiç değer verilmeyen kenar mahallelerinden canla başla emek vererek Eğitim spor ve emekçileri olarak biz çıkardık. Biz diyoruz ki bir gün sesimizi duyan olupta destek olan kurum kuruluş olursa daha nice Ahmet'leri ahlaklı, vatana millete bağlı bir şekilde yetiştirip ülke Voleyboluna kazandıracağımıza inancımız tam olduğunu yüksek perdeden söylemekten kaçınmıyoruz” dedi.
Arslan, “Sesimizi duyan var mı? Yok sanırım duymazsınız, duyurmazlar. Birçok kurum bile bizimle görüşmeyi düşünmemesi oldukça manidar. Çok mücadele verdik, vermeye de gücümüz yettiğince bir kaç öğretmen olarak devam edeceğiz. İşimiz, gücümüz eğitmek. Çocuklarımızın yolları açık olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Paylaş:

İlgili Haberler

Yorum Yap